Наші канали
Отримуйте інформацію про надходження та новинки товару
У кошику порожньо!
Короткий опис
Адаптер 12V 1A 388, адаптер для світлодіодної стрічки 12 вольт, блок живлення адаптер Блок живлення 12V 1A служить для перетворення струму мережі в струм, необхідний Вашому пристрою. Даний прилад просто не замінний для м... Читати далі...
Короткі характеристики
Отримуйте інформацію про надходження та новинки товару
Ми відправимо ваш замовлення в будь-яку точку України!
Відповімо на Ваші запитання в чаті або по телефону з 8:00 до 14:00
Блок живлення 12V 1A служить для перетворення струму мережі в струм, необхідний Вашому пристрою. Даний прилад просто не замінний для малопотужних приладів та пристроїв, які потребують постійного живлення або заряджання. Часто застосовується для живлення світлодіодних стрічок.
Характеристики:
| Характеристики | |
| Кількість у ящику | 250 |
| Стан | Новое |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Швидка зарядка | Нет |
| Вид | Зарядное устройство |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Призначення | Для телефона |
| Напруга живлення | 220 В |
| Сила вихідного струму | 1 А |
| Тип | Сетевой |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Функція бездротової зарядки | Нет |
| Колір | Черный |
Теги: Адаптер 12V 1A 388 (роз'єм 5.5 * 2.5mm), Зарядні пристрої та адаптери
* Колір або відтінок продукту на фото може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин LMM.in.ua не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.


