Наші канали
Отримуйте інформацію про надходження та новинки товару
У кошику порожньо!
Короткий опис
Адаптер 12V 3A UKC Пластик+кабель ― чудовий помічник у Вашому авто . Даний адаптер допоможе Вашим гаджетам безперервно працювати . Вигідна пропозиція для автомобілістів. Тепер Вам не потрібно купувати кабель до адаптера ... Читати далі...
Короткі характеристики
Отримуйте інформацію про надходження та новинки товару
Ми відправимо ваш замовлення в будь-яку точку України!
Відповімо на Ваші запитання в чаті або по телефону з 8:00 до 14:00
Адаптер 12V 3A UKC Пластик+кабель ― чудовий помічник у Вашому авто . Даний адаптер допоможе Вашим гаджетам безперервно працювати . Вигідна пропозиція для автомобілістів. Тепер Вам не потрібно купувати кабель до адаптера окремо.
Щоб Ваші гаджети могли безперервно працювати та спілкуватися зі світом, а також з іншими пристроями, їх необхідно забезпечити якісними та надійними адаптерами та зарядними пристроями. Сучасні перехідники - стандартні та нестандартні? створюють величезну кількість можливостей та варіацій приєднання планшетів, телефонів, моніторів, ноутбуків, флешок, екранів та мишок один з одним. Так, серед планшетів є моделі, які не обладнані спеціальними роз'ємами для приєднання певних аксесуарів, і в таких випадках на допомогу приходять адаптери та шнури, що дають таку можливість. Іноді такі адаптери можуть ефективно заощадити бюджет, створивши з вашого девайса багатофункціональний пристрій, підключений до зовнішньої периферії.
Блок живлення 12V 3A Блок живлення служить для перетворення струму мережі в струм, необхідний Вашому пристрою.
Даний прилад просто не замінний для малопотужних приладів та пристроїв, що потребують постійного живлення або зарядки .
-Вхідна напруга: AC 100240В 50/60Гц
-Вихід: DC 12В, 3000mA
-Вилка: EU
- має індикатор роботи
- На вилці є виступ, підійде навіть для потоплених розеток
- Довжина кабелю: 90см
― Вага: 60г
- Розмір: 40 * 75 * 27мм
- Роз'єм: 2,5 * 5мм, глибина 1см
- Колір чорний
Комплектація:
- Блок живлення
- Коробка
| ОСНОВНІ АТРИБУТИ | |
|---|---|
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В |
| Номінальна сила струму | 3.0 (А) |
| Характеристики | |
| Кількість у ящику | 100 |
| Виробник | UKC |
| Стан | Новое |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Індикатор роботи | Да |
| Клас якості | Original |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 2 - 2.9 А |
| Сила струму (А) | 3 |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
Теги: Адаптер 12V 3A UKC Пластик + кабель (роз'єм 5.5*2.5mm), UKC, Зарядні пристрої та адаптери
* Колір або відтінок продукту на фото може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин LMM.in.ua не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.

