Наші канали
Отримуйте інформацію про надходження та новинки товару
У кошику порожньо!
Короткий опис
Адаптер / Блок живлення / для ноутбука 19V 3.42A ASUS 5*0.7 \ AS-739 якісний та надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним. Забезпечує швидке заряджання ноут... Читати далі...
Короткі характеристики
Отримуйте інформацію про надходження та новинки товару
Ми відправимо ваш замовлення в будь-яку точку України!
Відповімо на Ваші запитання в чаті або по телефону з 8:00 до 14:00
якісний та надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним. Забезпечує швидке заряджання ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага та невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його у сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка
* Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятись від реального.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження.
* Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Характеристики | |
| Кількість у ящику | 50 |
| Стан | Новое |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Швидка зарядка | Нет |
| Вид | Зарядное устройство |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Призначення | Универсальное |
| Напруга живлення | 220 В |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Тип | Сетевой |
| Тип роз'єму | 5.0х0.7 мм |
| Функція бездротової зарядки | Нет |
| Колір | Черный |
Теги: Зарядний пристрій для ноутбука 19V 3.42A ASUS 5*0.7\AS-739, Зарядні пристрої та адаптери
* Колір або відтінок продукту на фото може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин LMM.in.ua не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
