Наші канали
Отримуйте інформацію про надходження та новинки товару
У кошику порожньо!
Короткий опис
Якісний блок живлення ASUS 19V 4.74A 90W 5.5 х 2.5mm ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: Вихідна напруга: 19 V Струм: 4.74 A Потужність: 90 W Роз'єм: 5.5 x 2.5mm Гніздо живлення від мережі - стандартне 3pin (конюшина, чебурашка)... Читати далі...
Короткі характеристики
Отримуйте інформацію про надходження та новинки товару
Ми відправимо ваш замовлення в будь-яку точку України!
Відповімо на Ваші запитання в чаті або по телефону з 8:00 до 14:00
Якісний блок живлення ASUS 19V 4.74A 90W 5.5 х 2.5mm
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Вихідна напруга: 19 V
Струм: 4.74 A
Потужність: 90 W
Роз'єм: 5.5 x 2.5mm
Гніздо живлення від мережі - стандартне 3pin (конюшина, чебурашка)
| Характеристики | |
| Кількість у ящику | 100 |
| Стан | Новое |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Швидка зарядка | Нет |
| Вид | Зарядное устройство |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Призначення | Универсальное |
| Напруга живлення | 220 В |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Тип | Сетевой |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Функція бездротової зарядки | Нет |
| Колір | Черный |
Теги: Зарядний пристрій для ноутбука 19V 4.74A ASUS 5.5*2.5, Зарядні пристрої та адаптери
* Колір або відтінок продукту на фото може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин LMM.in.ua не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.


