Наші канали
Отримуйте інформацію про надходження та новинки товару
У кошику порожньо!
Короткий опис
Зарядний пристрій призначений для зарядки від електричної мережі КПК, смартфонів, MP3-плеєрів, цифрових фотоапаратів та інших сумісних апаратів . Підтримує струм 1А Живлення 220V Вихідна напруга та струм: DC 5В Вхідна на... Читати далі...
Короткі характеристики
Отримуйте інформацію про надходження та новинки товару
Ми відправимо ваш замовлення в будь-яку точку України!
Відповімо на Ваші запитання в чаті або по телефону з 8:00 до 14:00
Зарядний пристрій призначений для зарядки від електричної мережі КПК, смартфонів, MP3-плеєрів, цифрових фотоапаратів та інших сумісних апаратів . Підтримує струм 1А Живлення 220V
Вихідна напруга та струм: DC 5В
Вхідна напруга: 220 В
| Зарядний пристрій | |
| Для зарядки | Телефону |
| Сумісність | Універсальна |
| Штекер заряджання | Mini USB |
| Тип харчування | Від мережі 220V |
| Вихідний струм | До 1000 мА |
| Кількість USB виходів | Ні |
| Шнур у комплекті | Є |
| Колір | Чорний Детальніше: http://mobioptom.com/accessories/chargers/setevoe-zaryadnoe-ustrojstvo-htc-black-berry-original-mini-usb |
| Характеристики | |
| Кількість у ящику | 250 |
| Стан | Новое |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Швидка зарядка | Нет |
| Вид | Зарядное устройство |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Призначення | Для телефона |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму (А) | 3 |
| Сила вихідного струму | 1 А |
| Тип | Сетевой |
| Тип роз'єму | mini-USB |
| Функція бездротової зарядки | Нет |
| Колір | Черный |
Теги: Адаптер 5v 3a MINI (роз'єм V3), Зарядні пристрої та адаптери
* Колір або відтінок продукту на фото може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин LMM.in.ua не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
