Наші канали
Отримуйте інформацію про надходження та новинки товару
У кошику порожньо!
Короткий опис
Мережевий адаптер 9V 2A/3A (роз'єм 4.0*1.7mm), блок живлення, зарядний пристрій Зарядний пристрій. 9V - 3А Блок живлення (4.0 * 1.7mm) Блок живлення імпульсний. Вихідний струм 9В. Вихідна напруга 3А. Зарядний пристрій д... Читати далі...
Короткі характеристики
Отримуйте інформацію про надходження та новинки товару
Ми відправимо ваш замовлення в будь-яку точку України!
Відповімо на Ваші запитання в чаті або по телефону з 8:00 до 14:00

Зарядний пристрій для планшета є дуже компактним та надійним пристроєм. З його допомогою ви легко зможете зарядити свій улюблений планшет в будь-якому місці, де є розетка, напруга в якій становить не більше 220 В.
Зручний дизайн вилки виробу не завдасть вам проблем при зарядці в різних типах розеток. Ви зможете включати зарядний пристрій для планшета як в розетку євро-стандарту, так і в старі, радянські моделі, а також різні трійники та подовжувачі, які мають найрізноманітніші гнізда-розетки. Вихідна сила струму виробу становить 2 Ампера, а напруга 9 Вольт. Це ЗУ може підійти до різних девайсів, роз'єми адаптерів яких мають розміри 4.0*1.7mm та аналогічні вихідні параметри живлення.
* Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятись від реального.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження.
* Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Характеристики | |
| Кількість у ящику | 250 |
| Стан | Новое |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Швидка зарядка | Нет |
| Вид | Зарядное устройство |
| Вихідна напруга (output) | 9 В |
| Призначення | Универсальное |
| Напруга живлення | 220 В |
| Сила вихідного струму | 3 А |
| Тип | Сетевой |
| Тип роз'єму | 4.0х1.7мм |
| Функція бездротової зарядки | Нет |
| Колір | Черный |
Теги: Адаптер 9V 2A/3A (роз'єм 4.0*1.7mm), Зарядні пристрої та адаптери
* Колір або відтінок продукту на фото може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин LMM.in.ua не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
