Наші канали
Отримуйте інформацію про надходження та новинки товару
У кошику порожньо!
Короткий опис
Світлодіодна лампочка UKC LED LAMP E27 9W 4024 Спіральна / Енергозберігаюча Світлодіодна лампа з цоколем Е27 має споживану потужність 9 ват. Джерелом світла в ній є світлодіоди нового покоління з тривалістю роботи до 40... Читати далі...
Короткі характеристики
Отримуйте інформацію про надходження та новинки товару
Ми відправимо ваш замовлення в будь-яку точку України!
Відповімо на Ваші запитання в чаті або по телефону з 8:00 до 14:00
Світлодіодна лампа з цоколем Е27 має споживану потужність 9 ват. Джерелом світла в ній є світлодіоди нового покоління з тривалістю роботи до 40000 годин.
Може використовуватися як для основного, так і для декоративного освітлення. Живиться від мережі 220 Вольт. Випромінює приємне біле світло нейтрального спектру з кутом світіння до 160 градусів. Ефективна заміна ламп розжарювання.
Характеристики
| Потужність | 9W |
| Напруга | 220V |
| Особливості | Спіральна |
| Розмір цоколя лампи | E27 |
| Розміри | 78 х 45 |
| Тип | LED LAMP |
| Форма | G45 |
* Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятись від реального.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження.
* Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Характеристики | |
| Кількість у ящику | 100 |
| Виробник | UKC |
| Стан | Новое |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Вид виробу | LED светильник |
| Джерело світла | LED module |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Потужність (Вт) | 9 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Спосіб монтажу | Встраиваемый |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Форма | Линейная |
| Колір | Белый |
| Колір світіння | Холодный белый |
| кольорова температура | 4000К |
Теги: Лампочка LED LAMP E27 9W Спіральна 4024, UKC, Лампочки
* Колір або відтінок продукту на фото може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин LMM.in.ua не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.


