Наші канали
Отримуйте інформацію про надходження та новинки товару
У кошику порожньо!
Короткий опис
Перетворювач напруги або просто інвертор ― пристрій, призначений для перетворення одного номіналу напруги в інший. Найчастіше під словом перетворювач розуміють інвертор, що підвищує. Широке застосування в практиці знайшл... Читати далі...
Короткі характеристики
Отримуйте інформацію про надходження та новинки товару
Ми відправимо ваш замовлення в будь-яку точку України!
Відповімо на Ваші запитання в чаті або по телефону з 8:00 до 14:00
Перетворювач напруги або просто інвертор ― пристрій, призначений для перетворення одного номіналу напруги в інший. Найчастіше під словом перетворювач розуміють інвертор, що підвищує. Широке застосування в практиці знайшли інвертори, що підвищують DC-AC 12-220 Вольт. Отримати напругу, яка максимально близько до мережевих 220 Вольт, досить важко. Основна труднощі полягає в частоті. Як відомо напруга в побутовій мережі становить 220 Вольт з частотою 50 Герц, але справа в тому, що вона синусоїдальної форми - саме синус отримати найскладніше. Спеціалізовані генератори імпульсів, як право виробляють прямокутні імпульси, які пізніше посилюються вихідними каскадами. Вихідні каскади можуть бути зібрані і на біполярних та на польових ключах. У промислових зразках часто використовують польові транзистори, викликане це тим, що в імпульсних схемах польові транзистори стійкіші до навантаження, в них менше втрат у нагріванні через занадто малий опір відкритого переходу. Завдяки цим параметрам і великому струму можна реалізувати досить потужні перетворювачі напруги всього з однією парою вихідних ключів. Саме про такого перетворювача напруги і йтиметься.
В рамках огляду був придбаний імпульсний перетворювач напруги на 200 Вт китайського виробництва, ціна на такий апарат 20-25 $. Корпус зроблений повністю з алюмінію, який одночасно служить тепловідведенням для польових ключів.
Схема пристрій виявилася досить цікавою. Спочатку я думав, що такі перетворювачі мають підвищену вихідну частоту, але пізніше з'ясувалося, що перетворювач має окремий генератор імпульсів на 50Гц
Схема задньої частини стандартна - двоканальний ШІМ контролер на мікросхемі TL494, додатковий драйвер на малопотужних біполярних транзисторах
Після драйвера струм виходить 300мА. Величина сигналу вже достатньо для спрацьовування ключів. У схемі використано польові ключі серії IRL3705.
Імпульсний трансформатор намотаний на Ш-подібному осерді. Первинна обмотка 2х6 витків, провід 0,7 мм у 7 жил.
Вторинна обмотка намотана дротом 0,6 мм, про кількість витків даних дати не можу.
На вторинній обмотці утворюються прямокутні імпульси чисті прямокутники.
Після цього напруга випрямляється мостом із ультрашвидких діодів, є електроліт на 400 вольт 10 мкф.
Напруга на електролітичному конденсаторі 230 Вольт. У схемі є окремий генератор на мікросхемі КА7500 ― по суті, аналог мікросхеми TL494.
Цей генератор налаштований на частоту 50Гц, що живиться від стабілізатора на 12 Вольт. Сигнали посилюються високовольтними польовими ключами серії IRF740, і тільки після цього напруга надходить до споживача.
Вихідний сигнал вже максимально схожий на синусоїду, невелика сходинка спостерігається лише негативних напівперіодах.
Схема компактна - якість на вищому рівні - тепловиділення на ключах терпиме навіть з навантаженням в 100 Вт.
У ході дослідів даний перетворювач навантажував до 300 Вт, при цьому падіння вихідної напруги не більше 10 Вольт! Але під таким навантаженням перетворювач споживає "скромні" 31-32 ампери.
| Захист від перегріву | так |
| Захист від перевантажень | так |
| Країна виробник | Китай |
| Захист від переполюсування | так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | так |
| Захист від короткого замикання | так |
| Тип: | Інвертори DC/AC |
| Вхідна напруга: | 10-15V |
| Автоматичне відключення | так |
| Вихідна напруга | 220V ± 10%; |
| Короткочасна потужність | до 350Вт |
| Частота струму | 50 Гц; |
| USB порт вихід | 5В 500мА; |
| ККД | 90 |
| Виробник | UKC |
| Характеристики | |
| Кількість у ящику | 52 |
| Стан | Новое |
| Країна виробник | Китай |
| Види індикації | Световая |
| Допустима пікова потужність (Вт) | 500 |
| Інші функції та особливості | Защита от перенапряжения |
| Захист від короткого замикання | Да |
| Захист від перегріву | Да |
| Захист від перевантажень | Да |
| Захист від переполюсування | Нет |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Да |
| ККД, не менше (%) | 90 |
| Максимальна потужність (Вт) | 200 |
| Максимальна робоча температура довкілля (град.) | 50 |
| Мінімальна робоча температура довкілля (град.) | 10 |
| Номінальна потужність (Вт) | 200 |
| Сонячна батарея | Нет |
| Тип робочої величини | Напряжение |
| Форма вихідної напруги | Аппроксимированная синусоида |
| Колір світлодіода | Красный|Зеленый |
| Частота (Гц) | 50 |
Теги: Перетворювач AC/DC 200W, Автомобільні інвертори
* Колір або відтінок продукту на фото може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин LMM.in.ua не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.

