Наші канали
Отримуйте інформацію про надходження та новинки товару
У кошику порожньо!
Короткий опис
Радіоприймач Golon RX BT18 портативна колонка bluetooth / USB / SD / MP3 / FM 3-х хвильовий переносний радіоприймач з Bluetooth та вбудованим акумулятором. Приймач має свій MP3 плеєр і може відтворювати музику з USB флеш... Читати далі...
Короткі характеристики
Отримуйте інформацію про надходження та новинки товару
Ми відправимо ваш замовлення в будь-яку точку України!
Відповімо на Ваші запитання в чаті або по телефону з 8:00 до 14:00
3-х хвильовий переносний радіоприймач з Bluetooth та вбудованим акумулятором. Приймач має свій MP3 плеєр і може відтворювати музику з USB флешок, карт пам'яті SD, з комп'ютера USB кабелю, є вихід на навушники. Працює на хвилях FM, AM, SW.
Приймач Голон BT18 відтворює через 1 динамік розміром 76 мм (3”) та потужністю 6 Вт, приймає діапазони FM 87.5-108 МГц, середні хвилі AM 526-1730 кГц, короткі хвилі SW 9.5-18 МГц, має вбудований Bluetooth. Для відтворення з флешок, карт пам'яті або Bluetooth на верхній панелі є кнопки управління плеєром. Golon RX-BT18 може використовуватися як колонка для комп'ютера. У ньому є функція PC Link - підключення до комп'ютера по USB, підключаєте кабелем приймач до комп'ютера, він знаходить нове з'єднання (перший раз), включає музику на комп'ютері і вона відтворюється через Golon RX-BT18. Існує індикатор заряду.
Golon RX-BT18 працює від вбудованого акумулятора на 1000 мАг, може заряджатися та працювати від мережі 220V або від 2-х батарейок R20. Акумулятор працює до 6 годин, час роботи залежить від гучності.
| Потужність | 5 Вт |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Вбудований акумулятор | 1000 мАг |
| Bluetooth | 3,0 |
| Радіоприймач | FM 87,5-108 МГц, AM 526-1730 кГц, SW 9,5-18 МГц |
| Вихід на навушники | mini jack 3.5 мм |
| Час роботи | від акумулятора до 6 годин на середній гучності |
| живлення | від мережі 220V(+зарядка), 2 батареї R20 |
| Відтворення | з Bluetooth, USB Flash, SD card, PC Link |
| Частотний діапазон | 80-18000Гц |
| Динаміки | 1 шт, 3" (76 мм) |
| Комплектація | мережевий шнур 220 V, ремінь на плече |
| Вага | 400 гр |
| Розміри | 220*130*55 мм |
* Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятись від реального.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження.
* Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Характеристики | |
| Кількість у ящику | 30 |
| Виробник | Golon |
| Стан | Новое |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Особливості | USB-разъем |
| живлення | Сеть 220В |
| Тип | Приемник |
| Тюнер | Аналоговый |
| Колір корпусу | Черный |
Теги: Радіо RX BT18, Golon, Радіоприймачі
* Колір або відтінок продукту на фото може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин LMM.in.ua не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.


