Наші канали
Отримуйте інформацію про надходження та новинки товару
У кошику порожньо!
Короткий опис
Стерео Підсилювач звуку UKC KA-123 + FM тюнер / USB / Караоке Стерео підсилювач UKC KA-123 Karaoke - інтегральний підсилювач з вбудованим медіаплеєром і FM тюнером , з підтримкою USB флешок і карт пам'яті SD , з Karaoke ... Читати далі...
Короткі характеристики
Отримуйте інформацію про надходження та новинки товару
Ми відправимо ваш замовлення в будь-яку точку України!
Відповімо на Ваші запитання в чаті або по телефону з 8:00 до 14:00
Стерео підсилювач UKC KA-123 Karaoke - інтегральний підсилювач з вбудованим медіаплеєром і FM тюнером , з підтримкою USB флешок і карт пам'яті SD , з Karaoke . діапазоні 10 Гц - 20000 Гц. UKC KA-123 – працює від мережі 220V, у комплекті є пульт ДУ . Є світлодіодний екран.
На передній панелі інтегрального стереофонічного підсилювача UKC KA-123 Karaoke розташовані регулятори гучності (поворотний та кнопковий), регулятори тембру низьких та високих частот, віконце IR датчика (ДК) і кнопка включення. На передній панелі розташовані кнопки управління медіаплеєром – режим, гортання треків, гучність +-, кнопки FM тюнера та 2 входи – USB та Cardreader. Окремим блоком виділено управління Караоке – регулятори гучності обох мікрофонів, регулятори зміни високих та низьких частот мікрофона, регулятори накладання луни, 2 мікрофонні входи. Є світлодіодний екран. Дизайн підсилювача стилізований під професійні рекові підсилювачі.
На задній панелі розташовані пара аналогових входів 2*RCA та пара виходів output 2*RCA, гвинтові затискачі для підключення акустики, телескопічна антена, вбудований кабель 220V.
Підсилювач відтворює музичні файли MP3 та Wave з USB, SD карт пам'яті та від зовнішнього джерела (телефони. планшети, DVD програвачі тощо), радіо FM 87.5-108 МГц. У UKC KA-123 вбудований модуль Karaoke, підсилювач має два входи для мікрофона, окреме регулювання гучності мікрофонів і вбудований ревербератор, який додає до голосу луна. Звук із мікрофонного входу підсилювач відтворює при підключенні мікрофона, нічого не потрібно перемикати. Звук з мікрофона накладається на звук з будь-якого джерела , який у цей час відтворюється, тобто якщо грає музика з флешки, з SD карти, з AUX або навіть FM радіо - звук з мікрофона відтворюватиметься теж. Є також вбудований еквалайзер - 5 передустановок, що змінюється з дистанційки.
Підсилювач для своїх розмірів важкий, зроблений добротно, корпус – метал, ніде нічого не хитається, регулятори гучності та тембрів ходять плавно, не люфтять, кнопки натискаються м'яко, регулятор гучності – ступінчастий.
Звук UKC KA-123 Karaoke видає для підсилювача цієї цінової категорії досить непоганий, Басов вистачає, середина і верхи відтворюватися добре, деталізація нормальна, підсилювач непогано опрацьовує низькочастотну частину смуги, особливо якщо ставити музику не в МР3, з її тональними та тембральними обмеженнями, а у Wave (плеєр підсилювача цей формат відтворює з флешки). Загалом апарат досить музичний. За потужністю підсилювач потягне майже всі поличні колонки та багато підлогових. чи то колонки від музичного центру, чи Hi-Fi акустика.
| Тип | Інтегральний стерео підсилювач |
| Кількість каналів | 2 |
| Блок живлення | вбудований |
| Схемотехніка | напівпровідниковий |
| Karaoke | є |
| Інтерфейси | |
|---|---|
| Входи | audio input 2*RCA, 2 мікрофонні jack 6,3 мм |
| Виходи | audio output 2*RCA |
| Рознімання для акустики | гвинтові затискачі |
| живлення | 220V |
| Параметри | |
| Вихідна потужність | 50 Вт (8 Ом, 20 Гц – 20 кГц) |
| максимальна потужність | 90 Вт (8 Ом, 1 кГц, 0.7% КДМ) |
| Опір навантаження | 8 ОМ |
| Частота | 10 Гц – 20 кГц |
| Коефіцієнт гармонік | <0.02% (20Гц-20кГц) |
| Відношення сигнал/шум | >92 dB |
| Тривала вихідна потужність | 2*40 Вт (8 Ом) |
| Регулятор тембру ВЧ | 15dB (при 10 кГц) |
| Регулятор тембру НЧ | 15dB (при 100 Гц) |
| Особливості | |
| Підтримувані формати | MP3, Wave |
| Підтримка USB | флеш-накопичувач, SD/MMC карт до 16 Гб |
| Радіо | FM 87.5-108 МГц |
| Фізичні параметри | |
| Маса, кг | 2.2 кг |
| Габарити, мм | 360*200*80 мм |
| Додатково | |
| Комплектація | UKC KA-123 Karaoke, пульт ДК |
* Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятись від реального.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження.
* Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Характеристики | |
| Кількість у ящику | 10 |
| Стан | Новое |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Входи | USB |
| Кількість каналів | 2 |
| Кількість стереовходів RCA | 2 |
| Відношення сигнал/шум (дБ) | 80 |
| Регулювання | Регулировка входной чувствительности |
| Схемотехніка | Гибридный |
| Тип | Усилитель мощности |
| Управління | Пульт ДУ |
| Колір | Черный |
Теги: Підсилювач AMP 123, Підсилювачі звуку
* Колір або відтінок продукту на фото може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин LMM.in.ua не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.


