Наші канали
Отримуйте інформацію про надходження та новинки товару
У кошику порожньо!
Короткий опис
Еквалайзер Carbon CDA-105E з підтримкою USB флешок/карт пам'яті SD/FM радіо Еквалайзер Carbon CDA-105E - еквалайзер з підтримкою USB флешок , карт пам'яті SD , FM радіо . Carbon CDA-105E - недорогий еквалайзер з параметр... Читати далі...
Короткі характеристики
Отримуйте інформацію про надходження та новинки товару
Ми відправимо ваш замовлення в будь-яку точку України!
Відповімо на Ваші запитання в чаті або по телефону з 8:00 до 14:00
Еквалайзер Carbon CDA-105E - еквалайзер з підтримкою USB флешок , карт пам'яті SD , FM радіо . Carbon CDA-105E - недорогий еквалайзер з параметричним 4-х смуговим еквалайзером. Працює від блока живлення 12V 0.5A (не йде в комплекті) або при підключенні до стаціонарної автомобільної магнітолі. Застосовуватися еквалайзер може як у автомобілі, на додаток до штатної магнітолі, яка не читає флешки. так і в побуті, підключивши його до музичного центру або підсилювача потужності.

На передній панелі еквалайзера Carbon CDA-105E розташовані 2 регулятори гучності (поворотний та кнопковий), регулятори тембру низьких, середньо-низьких, середніх та високих частот, регулятор гучності субвуфера, регулятор балансу тилових та фронтальних колонок та кнопка включення. Також на передній панелі розташовані кнопки управління медіаплеєром – режим, гортання треків, гучність +-, кнопки FM тюнера та 2 входи – USB та Cardreader, 2 кнопки вибору джерела відтворення.

Модель оснащена трьома аналоговими виходами (audio out) на фронтальну, тилову акустику та субвуфер 2*RCA, має 2 входи (audio in). має FM антену. Вага підсилювача 0,4 кг.
У комплекті еквалайзера Carbon CDA-105E є перехідник для підключення до автомагнітола на 3 контакти або можна підключити підсилювач від адаптера 12V 0.5A запитавши +12V та REM на + та GND на - .
Технічні характеристики
| Тип | Еквалайзер Carbon CDA-105E |
| Кількість каналів | 3 |
| Блок живлення | зовнішній |
| Схемотехніка | напівпровідниковий |
| Інтерфейси | |
|---|---|
| Аудіо вихід | 2*RCA front, rear, sub |
| Аудіо вхід | 2*RCA CD, AUX |
| живлення | 12V 0,5A |
| Параметри | |
| Частота | 60 Гц – 20 кГц |
| Коефіцієнт гармонік | 0.05% (4W 1 кГц) |
| Відношення сигнал/шум | 85 dB |
| Особливості | |
| Підтримка формату MP3 | є |
| Підтримка USB | флеш-накопичувач, SD/MMC карт до 16 Гб |
| Радіо | FM 87.5-108 МГц |
| Фізичні параметри | |
| Маса, кг | 0,4 кг |
| Габарити, мм | 150*90*28 мм |
| Додатково | |
| Комплектація | Carbon CDA-105E, перехідник живлення |
* Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятись від реального.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження.
* Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Характеристики | |
| Кількість у ящику | 40 |
| Стан | Новое |
Теги: Еквалайзер AMP AC 105E, Підсилювачі звуку
* Колір або відтінок продукту на фото може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин LMM.in.ua не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.



