Наші канали
Отримуйте інформацію про надходження та новинки товару
У кошику порожньо!
Короткий опис
Годинник електронний CW 4600 Великий світлодіодний електронний годинник JH-4600Y – відмінний подарунок! Відображають час, дату та температуру. Тип: LED цифровий годинник працює від мережі показують дату та температуру м... Читати далі...
Короткі характеристики
Отримуйте інформацію про надходження та новинки товару
Ми відправимо ваш замовлення в будь-яку точку України!
Відповімо на Ваші запитання в чаті або по телефону з 8:00 до 14:00
Тип: LED цифровий годинник
працює від мережі показують дату та температуру має вбудований будильник
Технічні характеристики:
Характеристики
| Тип механізму | Електронний |
| Термометр | так |
| Матеріал циферблату | Скло |
| Висота | 330.0 мм |
| Ширина | 460.0 мм |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Форма | Прямокутна |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Характеристики | |
| Кількість у ящику | 12 |
| Стан | Новое |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Барометр | Да |
| Голосове сповіщення | Нет |
| Індикація часу | Электронная/цифровая |
| Місячний календар | Нет |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Матеріал циферблату | Пластик |
| Маятник | нет |
| Підсвічування | Да |
| Радіо | Нет |
| Тип будильника | звуковой сигнал |
| Тип механізму | Электронный |
| Тип харчування | Сеть 220 В |
| Тип управління | Электронное |
| Тип годинника | Настольные |
| Форма | Прямоугольная |
| Функція календаря | Да |
| Колір корпусу | Черный |
| Колір циферблату | Красный |
| Циферблат | Арабские цифры |
Теги: Годинник CW 4600, Часи для дому
* Колір або відтінок продукту на фото може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин LMM.in.ua не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.

