Інформація
Пошук

Допомогти ЗСУ

Допомогти ЗСУ
Пропонуємо разом з нами долучитись до Збору коштів для наших підрозділів ППО та їх Мобільних Вогневих Груп (МВГ)

Мова піде про Війська Проти Повітряної Оборони України. В умовах Війни та бойового чергування з охорони та оборони повітряного простору України, ці підрозділи змушені постійно змінювати свої позиції, по декілька разів на тиждень. Через це підрозділи не мають можливості забезпечити собі хоча б мінімальні побутові умови для сну та відпочинку під час цілодобових чергувань на щоразу нових бойових позиціях.


Виходячи з практики ведення Війни, з початку 2022 року підрозділами ППО, які лишились місць постійних дислокацій (казарм), є потреба в виготовленні невеликих мобільних будинків, які будуть здатні пересуватись завдяки причепу та будь-якого транспорту з фаркопфом.


Також зібрані кошти будуть витрачатись на постійні потреби підрозділів, а саме:

    • укомплектування домівок потрібним обладнанням (автономні системи обігріву та інше...);

  •           прилади нічного бачення та тепловізори.


ППО - це вид Збройних Сил України, який цілодобово та круглий рік виконує бойову задачу з охорони та оборони Повітряного простору Держави.Telegram канал звітів та поточних зборів https://t.me/+Jw_RVomzTxQzOTQy

Посилання на банку фонду (Monobank) https://send.monobank.ua/jar/A1AmD6ZujX

Номер картки банки фонду (Monobank) 5375 4112 0267 0944

*QR код з посиланням на банку


Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук
Популярні Статті
Как сэкономить при покупке электроники оптом?
«LMM» ― оптовый интернет-магазин, занимающийся торговлей электротоваров и различной техники из Китая по самым выгодным ценам от производителя. Мы собрали лучшие предложения рынка 7 километр в Оде..
2366
СУПЕР Бонус за відеоогляд!
СУПЕР Бонус за відеоогляд ! Зроби відеооогляд + 5-6 фото товара, замовленого на lmm.in.ua, і отримай промокод на 100 грн на покупки в магазині lmm.in.ua! Отримати бонус просто : ..
2358
Акция к 8 марта (Акция ЗАКОНЧИЛАСЬ!)
Подарков много не бывает! Уже решили, чем порадовать родных и близких женщин 8 марта? Практичные подарки всегда уместны и желанны.Самое время выбирать! Мы,..
2062