Інформація
Пошук

Допомогти ЗСУ

Допомогти ЗСУ




Пропонуємо разом з нами долучитись до Збору коштів для наших підрозділів ППО та їх Мобільних Вогневих Груп (МВГ)

Мова піде про Війська Проти Повітряної Оборони України. В умовах Війни та бойового чергування з охорони та оборони повітряного простору України, ці підрозділи змушені постійно змінювати свої позиції, по декілька разів на тиждень. Через це підрозділи не мають можливості забезпечити собі хоча б мінімальні побутові умови для сну та відпочинку під час цілодобових чергувань на щоразу нових бойових позиціях.


Виходячи з практики ведення Війни, з початку 2022 року підрозділами ППО, які лишились місць постійних дислокацій (казарм), є потреба в виготовленні невеликих мобільних будинків, які будуть здатні пересуватись завдяки причепу та будь-якого транспорту з фаркопфом.


Також зібрані кошти будуть витрачатись на постійні потреби підрозділів, а саме:

    • укомплектування домівок потрібним обладнанням (автономні системи обігріву та інше...);

  •           прилади нічного бачення та тепловізори.


ППО - це вид Збройних Сил України, який цілодобово та круглий рік виконує бойову задачу з охорони та оборони Повітряного простору Держави.



Telegram канал звітів та поточних зборів https://t.me/+Jw_RVomzTxQzOTQy

Посилання на банку фонду (Monobank) https://send.monobank.ua/jar/A1AmD6ZujX

Номер картки банки фонду (Monobank) 5375 4112 0267 0944





*QR код з посиланням на банку


Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук
Популярні Статті
Допомогти ЗСУ
Допомогти ЗСУ Пропонуємо разом з нами долучитись до Збору коштів для наших підрозділів ППО та їх Мобільних Вогневих Груп (МВГ) Мова піде про Війська Проти Повітряної Оборони України. В..
2606
Как сэкономить при покупке электроники оптом?
«LMM» ― оптовый интернет-магазин, занимающийся торговлей электротоваров и различной техники из Китая по самым выгодным ценам от производителя. Мы собрали лучшие предложения рынка 7 километр в Оде..
2524
СУПЕР Бонус за відеоогляд!
СУПЕР Бонус за відеоогляд ! Зроби відеооогляд + 5-6 фото товара, замовленого на lmm.in.ua, і отримай промокод на 100 грн на покупки в магазині lmm.in.ua! Отримати бонус просто : ..
2490
Акция к 8 марта (Акция ЗАКОНЧИЛАСЬ!)
Подарков много не бывает! Уже решили, чем порадовать родных и близких женщин 8 марта? Практичные подарки всегда уместны и желанны.Самое время выбирать! Мы,..
2187