Информация
Поиск

Способи оплати

Як оплатити товари на lmm.in.ua?

 • Післяплата (тільки за умови 10% передоплати!!!)

  Післяплата у відділеннях «Нова Пошта»; при цьому послуги кур'єрської служби сплачує одержувач. Просимо звернути увагу на те, що при оформленні післяплати, ми все одно вимагаємо передоплату у розмірі 10% від загальної суми замовлення, але не менше ніж 100 грн. за замовлення.

  Наприклад, якщо Ваше замовлення до 1000 гривень, то мінімальна передоплата буде 100 грн. Понад 1000 грн - передоплата 10%

 • Переказ грошей на карту банку

  Оплата товару за допомогою найближчого терміналу чи за допомогою телефону або через особистий кабінет Вашого банку. Як тільки проведена оплата, слід повідомити про це менеджера магазину і надати фото / скріншот чека або оплати. У разі, якщо немає можливості надати фото чека, ми не зможемо Вам відправити товар, поки не побачимо надходження коштів на наш рахунок!

  Переказ коштів на карту відбувається протягом 3 банківських діб

 • Розрахунковий рахунок

  Сплата за товар за допомогою найближчого терміналу або за допомогою сервісу, що надається вашим банком. Як тільки зроблена оплата, слід повідомити про це менеджера магазину і надати фото чи скріншот чека або оплати. У разі, якщо немає можливості надати фото чека, то ми не зможемо Вам відправити товар доки не побачимо надходження коштів на наш рахунок!

  Кошти можуть надходити на рахунок протягом 3 банківських діб